MIROSLAV ALBRECHT

OSOBNÍ TRENÉR FITNESS
INSTRUKTOR SKUPINOVÝCH LEKCÍ

CO NABÍZÍM?

  • Individuální tréninkové plány přizpůsobené fyzickým potřebám a možnostem každého klienta. (Objemové tréninkové plány, kondiční tréninky i rýsovací programy.)
  • Rehabilitační cvičení (cvičení zacílená na řešení problémů s krční páteří, plochými nohami, uvolněnými trapézovými svaly po úrazech, posílení hlubokého stabilizačního systému, řešení problémů se zády, ploténkami a celkové zpevnění Vašeho pohybového aparátu).
  • Tejpování – svalové i korekční.
  • Redukce tělesné hmotnosti pomocí udržitelných stravovacích návyků a tréninku přizpůsobeného Vašim potřebám.
  • Přípravy na OCR a výkonnostní závody.
  • Cvičení za pomoci balančních pomůcek (BOSU, Aquahit, Balanční čočky) a závěsného systému TRX.
  • Sestavení funkčních výživových plánů a udržitelných jídelníčků spolu s případnou konzultací ohledně výživových doplňků a suplementů.
  • Komplexní poradenství v oblasti Fitness a nutričně funkčního, udržitelného životního stylu.
  • Naučím Vás správně a efektivně dýchat, využívat strečink k uvolnění svalstva i správné držení těla v běžném životě.
  • Společně se vydáme na cestu za Vaším kvalitním a spokojeným životem. Budu Vaším průvodcem i motivátorem a věřím, že budete s výsledky spokojeni!

MOJE ŽIVOTNÍ CESTA

Začínal jsem jako mnoho z nás, na gauči. Dnešní uspěchaná a zážitky přehlcená doba, často nedovolí jedinci vydechnout, zastavit se a zkontrolovat, zda jeho tělesná schránka funguje tak jak by měla, nebo jak by si přál. Tak tomu bylo i u mě, a i přes rostoucí břicho a mělčí dech, jsem si nevšiml, že už se ve svém těle necítím komfortně. Byl jsem příliš zaneprázdněn prací.Studená sprcha přišla na preventivní prohlídce u obvodního lékaře, kde jsem byl tvrdě konfrontován s procenty tuku kolem mých důležitých orgánů.

Byl to šok! Přeci jen, byl jsem vychován k poměrně dobrým stravovacím návykům a v mé rodině se obezita nikdy příliš nerozvíjela. Najednou mi došlo, že na vině je můj uspěchaný životní styl, nedostatek čerstvého jídla, vzduchu i pohybu a v neposlední řadě stres, kterého byl můj život plný. Motivaci jsem měl a silnou vůli jsem vynikal již od dětských let, proto bylo řešení jasné hned od začátku. Potřebuji více pohybu, potřebuji se více soustředit sám na sebe.

Tak začala má cesta po fitness centrech. Začal jsem se vzdělávat v oblasti zdravé výživy, mým koníčkem se stal pohyb a brzy jsem pochopil, že nic z toho není náhoda. Objevil jsem své poslání. Našel jsem sám sebe v propocených teplákách a kondičních trénincích.

Po úspěšném absolvování potřebných kurzů a dalším sebevzdělávání jsme spolu s manželkou založili fitness centrum Panther Gym, kde pro Vás nyní mohu vytvářet tréninkové i stravovací plány na míru. Cením si jedinečnosti každého klienta, a tak kladu velký důraz na individuální přístup a komplexní péči.

Potkat mě můžete i na závodech OCR a na skupinových lekcích.

Překážkové závody (OCR) jsou mým druhým světem. Věnuji se jim od roku 2013, kdy u nás tento sport začal. Absolvoval jsem několik desítek závodů všech formátů, délek a obtížností. Největším úspěchem je pro mne zatím účast na ME ve Spartan Race 2016 a hlavně 3. místo na Mistrovství ČR v Age Group v roce 2020.

Těším se na Vás!

CENÍK SLUŽEB

OSOBNÍ TRÉNINKY

Jednorázová lekce pro jednotlivce

Pouze jako úvodní lekce nebo po individuální domluvě

550 Kč

10 lekcí pro jednotlivce

5 000 Kč

Jednorázová lekce pro dvojici

Pouze jako úvodní lekce nebo individuálně po domluvě

750 Kč

10 lekcí pro dvojici

6 000 Kč

Sestavení tréninkového plánu

800 Kč

Konzultace stravování a výživy

600 Kč

Měření na váze Tanita

Výsledky v elektronické podobě

100 Kč

 

VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ

Konzultace stravování a výživy

600 Kč

Individuální jídelníček

3 500 Kč

Individuální 3měsíční program

Program zahrnuje jídelníček, 25 tréninků, 1x měsíčně

konzultaci a přeměření na váze Tanita. V ceně není         

zahrnuto vstupné do fitness.

9 990 Kč

Měření na váze Tanita

Výsledky v elektronické podobě

100 Kč

Při zrušení lekce méně než 24 hodin předem je účtován storno poplatek ve výši 100% ceny lekce.
Průměrná délka lekce je 60 minut.
Každá lekce obsahuje úvodní zahřátí strečink, vlastní cvičení a závěrečný strečink.
V ceně není zahrnuto vstupné do fitness.

 

KONTAKT

Tel: +420 721 912 754

Mail: [javascript protected email]

 

REFERENCE

woman.svg

Jana L

Mirek Albrecht mně trénuje již více než rok a musím říct, že od prvního tréninku jsem velmi spokojená. Milý a profesionální přístup, dokáže povzbudit, namotivovat, ale zároveň i "dát pořádně do těla". A co je pro mě také důležité, je naprosto skvělý i jako člověk - inteligentní, milý se smyslem pro humor. Jeho tréninky jsou vždy připravené, nápadité a pokaždé jiné. Hodina s ním uteče velmi rychle. Vyzkoušela jsem s ním i skupinové lekce a taktéž mohu doporučit. Prostředí fitka je nové, skvěle vybavené a čisté. Je poznat, že svou práci dělá srdcem a s láskou.

Díky moc za vše:-)) Opravdu jsem u Vás v Panther moc spokojená.

woman-2.svg

Lucka K.

Pod vedením Mirka je mým cílem především nabírat svalovou hmotu a celkově se cítit fit. Velice se mi líbí jeho přístup ke klientovi, kdy pravidelně každý měsíc kontrolujeme formu a podle výsledku přizpůsobíme plán tréninku. Samotné hodiny posilování jsou pro mne velmi zábavné, ale občas i dost náročné. Na tréninku dokáže ze mne vydat maximum a díky tomu přicházejí očekávané výsledky, se kterými jsem více než spokojená :)

man.svg

Radek B.

Trénink s Mirkem jsem původně dostal k narozeninám, ale hned po prvním setkání jsem se rozhodl s ním spolupracovat dlouhodobě. Přesně reagoval na moje potřeby (cvičení s vlastní vahou, celkový rozvoj kondice v důsledku delší sportovní pauzy po zranění, posílení a zpevnění celého těla), na hodiny je vždy připraven a – což je klíčové – rozhodně není žádný nezkušený teoretik. Vše dokáže skvěle vysvětlit a předvést, poradí s výživou a na tréninku je navíc „duchem přítomný“ (což nebývá pravidlem). Za vše díky, Mirku!